środa, 1 lutego 2017

#RedBandFight - akcja dla kobiet! Działajmy!


Moje motto akcji to :

Nie jesteś za stara aby się zbadać, ani za młoda aby zachorować!

______________________________________________________Cześć Kochani, w tamtym tygodniu dostałam mejla który dał mi dużo do myślenia. Tak myślę, czasem hehe :) No ale nie o myślenie chodzi, a o kobiety. Na instagramie ruszyła akcja #RedBandFight, promuje ona wykonywanie badań cytologicznych i walkę z rakiem szyjki macicy. Jestem świadoma, że większość z was po przeczytaniu o co chodzi zrezygnuje i nie będzie chciała dalej czytać, że zwyczajnie się tym nie przejmujecie i to olewacie bo to tylko głupie gadanie. A właśnie, że nie. Dlaczego ? Bo chodzi tu o zdrowie, a ono jest chyba najważniejsze w naszym życiu. Bez niego nie możemy nic. Na czym dokładnie polega akcja i czym się charakteryzuje?

*

Czerwoną wstążką na szyi! Każda wspierająca kobieta robi zdjęcie z czerwoną wstążeczką na szyi i dodaje na insta ,zdjęcie musi być oznaczone hasztagiem #RedBandFight oraz oznaczone profilem @red_band_fight i moim @karoo.97! Razem możemy więcej! No i dobrze by było w jednym zdaniu napisać o co chodzi, aby nie świadome osoby jakoś poinformować no ale to już nie jest konieczne, liczy się wstążka na szyi. Czemu to piszę?
Bo chciałabym aby jak najwięcej z nas kobiet wykonało to badanie, tak jedne twierdzą, że za młode żeby mieć raka, a te starsze wychodzą z założenia, że i tak za niedługo umrą. Proste gadanie. Mimo to wydaje mi się, że trzeba coś z tym robić, problemy z rakiem ciągle narastają, jest co raz więcej takich przypadków i nie warto przechodzić obok nich obojętnie. Ale jeżeli nie chcesz się zbadać, to mimo to pomóż, zrób chociaż zdjęcie, poinformuj o tym innych, przekaż dalej. Pokaż innym kobietą, że warto walczyć o siebie! 


POKAŻMY, ŻE JESTEŚMY SILNYMI KOBIETAMI!
15 komentarzy:

 1. Dobrze, że o tym spominasz, bo mało osób o tm mówi, a jeszcze mniej o tym wie!

  Pozdrawiam ♥,
  MADEMOISELLE BLOG

  OdpowiedzUsuń
 2. motto dosłownie DOSKONAŁE.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny post i super akcja :)
  Http://Gingerheadlife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna akcja! super że o tym mówisz. trzeba to nagłaśniać! obserwuję i zapraszam do siebie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzeba się regularnie badać, chociaż podstawowo. Jest za dużo chorób, które nie dają objawów, żeby móc z tego rezygnować.

  OdpowiedzUsuń
 6. grewat!
  NEW BLOG ! please follow me : YOUNG BLOG

  OdpowiedzUsuń
 7. Naprawdę fajna akcja! ;)
  Buziaki♥
  http://rikaa-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna akcja :)
  http://fasionsstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajny blog, zostaje tu na dłużej i fajny post. Obserwuje i liczę na rewanż www.mysterious-natalia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Super że takie rzeczy są promowane!

  >> VANILLIA96.BLOGSPOT.COM <<

  OdpowiedzUsuń
 11. Great post, your blog is perfect <3
  If you want you can follow my blog I will return back <3

  http://doroty4.blogspot.hr/2017/01/zanimljive-teorije-zavjere.html

  OdpowiedzUsuń
 12. Idealne motto ;)

  Zapraszam :
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń